Your choice of our offer

logo-kokanami
stop-akcija

Par mums

KOKANAMI.LV

SIA “Koka Nami” izgatavo un uzstāda guļbūves no virpotiem baļķiem un

koka karkasa paneļu ēkas.

Guļbūves no virpotiem baļķiem ir vislētākais guļbūves būvēšanas veids. Tajā pašā laikā tas sevī ietver visas pozitīvās īpašības, kas attiecināmas uz jebkuru guļbūvi - siltums, mājīgums, estētiskums.

Piedāvājam guļbūvju izgatavošanu gan no mūsu izstrādātiem variantiem, gan pēc klienta zīmējumiem, skicēm, projektiem.

KokaNami.lv apvieno gan sentēvu guļbūvju celšanas tehnoloģijas, gan mūsdienu pieeju dažādu mezglu konstruktīvajos risinājumos, tādējādi Jūs iegūstat ēku, kas kalpos vēl Jūsu mazbērniem.

Stūra savienojumam tiek izmantota "Sweedish cope" tehnoloģija, kas nepieļauj mitruma uzkrāšanos stūra savienojumā. Baļķu nostiprināšanai sienā, kā arī visos stūros izmantojam tapas vai skrūves - savilces, kas izvietojamas ik pēc 1,5 m attālumā. Jumta materiāli ir iespējami visdažādākie- dakstiņi, šindeļi, metāla u.c. Saskaņā ar mūsu ieteikumiem jumta materiālu un toni izvēlās klients. Guļbūvju būvniecībā mēs izmantojam skuju koku koksni. Pirts telpas tiek apšūtas ar lapu koka materiāliem.

Izgatavojam arī dažādus izstrādājumus no virpotiem baļķiem - galdus, solus, koka bruģi, aku grodus, šūpoles, lapenes u.c.

logo-kokanami
logo-kokanami

Šī mājaslapas sadaļa Jums parādīs, kāda veida apdares Mēs piedāvājam saviem klientiem

KokaNami.lv piedāvā guļbuvju māju būvniecības pakalpojumus, un paralēliem tam, piedāvājam arī moderna tipa apdares apstrādi, kas Jūsu guļbūves projektu padarīs vēl dizainiski pievilcīgāku.Ja ir radušies kādi jautājumi, droši sazinieties ar Mums spiežot uz sadaļu:

Ievadiet savu tekstu šeit