Your choice of our offer

logo-kokanami
stop-akcija
akcija-mjeseca

Par mums

KOKANAMI.LV

SIA “Koka Nami” izgatavo un uzstāda guļbūves no virpotiem baļķiem un

koka karkasa paneļu ēkas.

Guļbūves no virpotiem baļķiem ir vislētākais guļbūves būvēšanas veids. Tajā pašā laikā tas sevī ietver visas pozitīvās īpašības, kas attiecināmas uz jebkuru guļbūvi - siltums, mājīgums, estētiskums.

Piedāvājam guļbūvju izgatavošanu gan no mūsu izstrādātiem variantiem, gan pēc klienta zīmējumiem, skicēm, projektiem.

KokaNami.lv apvieno gan sentēvu guļbūvju celšanas tehnoloģijas, gan mūsdienu pieeju dažādu mezglu konstruktīvajos risinājumos, tādējādi Jūs iegūstat ēku, kas kalpos vēl Jūsu mazbērniem.

Stūra savienojumam tiek izmantota "Sweedish cope" tehnoloģija, kas nepieļauj mitruma uzkrāšanos stūra savienojumā. Baļķu nostiprināšanai sienā, kā arī visos stūros izmantojam tapas vai skrūves - savilces, kas izvietojamas ik pēc 1,5 m attālumā. Jumta materiāli ir iespējami visdažādākie- dakstiņi, šindeļi, metāla u.c. Saskaņā ar mūsu ieteikumiem jumta materiālu un toni izvēlās klients. Guļbūvju būvniecībā mēs izmantojam skuju koku koksni. Pirts telpas tiek apšūtas ar lapu koka materiāliem.

Izgatavojam arī dažādus izstrādājumus no virpotiem baļķiem - galdus, solus, koka bruģi, aku grodus, šūpoles, lapenes u.c.

logo-kokanami
logo-kokanami

Šī mājaslapas sadaļa Jums parādīs,kādas pirtis un vasaras mājas esam uzbūvējuši.

KokaNami.lv piedāvā guļbuvju māju būvniecības pakalpojumus. Piedāvājam gan mazas pirtiņas, gan vasararas namiņus, kā arī protams lielas, mazas dzīvojamās mājas. Klientiem, kuriem interesē jaunu mājas izveide, piedāvajam jau no 30 gatavajiem būvprojektiem.
Esam uzņēmums, kas atbalsta un labprātāk atbalsta ekoloģiskus risinājumus un tieši tāpēc kokanami.lv piedāvā arī ekoloģisku risinājumu tieši jums.
Uzbūve pēc kuras strādā koka nami ir pavisam vienkārša – piedāvājam izvēlēties jau no esošajiem projektiem vai iesniegt jūsu pašu prjektu. Veicot aprēķinus gan par laika ietilpību, kas tik patērēts šī projekta izstrādē, gan par to izcenojumu. Kopīgi vienojieties ar izpildes termiņu un atmaksas kārtību, mēs uzbūvēsim guļbūves projektu, tieši tādu, kādu vēlēsieties. Pēc tam uzbūvējot uz jums piederošas zemes.

Ievadiet savu tekstu šeit